Watford

Vítejte ve světě AKCIÍ!

Nakup akcie perspektivních firem!

Nákupem akcií získáš týdenní dividendy které se pohybují 7.20 USD +
Například akcie EDV recycling získáš týdenní dividendy v hodnotě 7.5 USD
Roční zisk 52 x 7.5 = 390 USD!!!
Po ročním držení akcií se můžeš rozhodnout zda si akcie ponecháš a tím i týdenní výplatu dividend,nebo můžeš akcie prodat.
Cena akcií každým dnem stoupá po roce držení  bude cena přesahovat 100%!


Nyní je akce na předprodej akcíí KRONOS za zaváděcí cenu 30 USD 10 kusů.

Odhadovaný zisk (P2C)

Investiční kalkulačka je speciální nástroj pro výpočet investic a zisků ve fázi rozhodování. Nyní můžete předvídat svůj příjem a na základě těchto údajů se rozhodnete koupit určitý počet balíčků akcií. Je to velmi pohodlné! Předem budete vědět, kolik peněz a jak dlouho vám mohou investice přinést.Funkce Preorder je prodej akcií, který se provádí ještě před spuštěním společnosti. V této fázi je cena akcií velmi nízká. Proto je výhodné je koupit předem. Jakmile společnost zahájí aktivní práci a dosáhne prvního zisku, hodnota akcií se zvýší na ceně nejméně třikrát.

Našim zákazníkům nyní poskytujeme jedinečnou příležitost k nákupu akcií společnosti Kronos. Zaručený zisk po založení společnosti - vaše investice se třikrát zvýší. Vyhlídky a úzce zaměřená mezera společnosti mají schopnost zvýšit cenu o 5 a někdy o 10. Naši odborníci stanovili minimální zvýšení třikrát.

Své akcie můžete prodat hned po založení společnosti a získat trojnásobný zisk. Kromě toho může každý klient uložit akcie ve svém investičním portfoliu a získat z nich stabilní týdenní zisk.


Na obrázcích níže najdeš CERTIFIKÁT SPOLEČNOSTI,CERTIFIKÁTY ZAKOUPENÝCH AKCIÍ,POČET AKCIONÁŘŮ DLE STÁTŮ,A PROVIZNÍ SYSTÉM.

REGISTRACE ZDE!

https://watfordcorp.com/?ref=JcLnZdnI

PRO REGISTRACI POUŽÍJ GMAIL ÚČET!

NEPOUŽÍVEJ PŘEKLADAČ VŠE BEZ HÁČKŮ A ČÁREK.

Po úspěšné registrací obdržíte email s heslem které slouží pro výběr financí!

Pečlivě uschovat!

Nestahujte aplikace Watford jedná se podvodné aplikace! Při příhlašování níkdy nazádávejte kod jedná se podwodný web viz.obrázky níže!