ONWARD CAPITAL

ONWARD CAPITAL 

Začněte  vydělávat chytře a při tom pomáhejte přírodě!

Společnost tu je od roku 2000 a nyní nám dává možnost, se přidat k TOP projektu! 

Co tím získám-áš? Stabilní výdělek, a hlavně podíl na projektu který má hlavu a patu.

DENNÍ ZISK OD 0,8% - 4,5% V ZÁVISLOSTI NA ZVOLENÉM INVESTIČNÍM PLÁNU.

NAŠE ÚSPĚCHY A CÍLE

Ekologický holding Onward Capital je inovativní společnost, která se mnoho let specializuje na vývoji a implementaci do každodenního života technologií, které pomáhají snižovat škodlivé emise do životního prostředí a udělat naši Zemi čistší, pohodlnější a bezpečnější.Myslíme na budoucí generace, když investujeme do takových ekologických aktivit, jako je vývoj nových obnovitelných zdrojů energie, modifikace a zlepšování již stávajících alternativních zdrojů obnovitelné energie, prodej a instalace komplexů výroby obnovitelné energie, vývoj nových a zlepšování stávajícího vybavení pro průmyslové linky recyklace, vývoj konceptů a technologií pro vytváření autonomních ekologických měst, jakož i vyhledávání, obchodní analýzy, optimalizace a rozvoj s následným prodejem slibných ekologických startupů po celém světě.

Technologie obnovitelných ekologických zdrojůNecháme budoucím generacím čistou planetu s nejnovějšími technologiemi na výrobu energie a v souladu s faktory ochrany životního prostředí. Aplikace komplexního přístupu k poskytování technologií pro vytváření energetických komplexů, jejichž princip je založen na využití energie větru, slunce a gravitace.

PRÁVNÍ ASPEKT

Základem činnosti ekologického holdingu Onward Capital je úplná transparentnost před právními předpisy Kanady, a také úplná shoda našich produktů s nejpřísnějšími požadavky na šetrnost technologií poskytovaných životnímu prostředí. Naše technologie legálně zachovávají stávající při vracení ztraceného.

Mé investice.

MŮJ DENNÍ ZISK!

ZKONTROLUJ SPOLEČNOST V REGISTRU!

ZÁRUKA VKLADU

Investiční pojištění je považováno za jeden z hlavních typů pojištění, jehož účelem je ochrana peněžního kapitálu investora za účelem jeho zvýšení proti riziku ztráty. Společnost Onward Capital je aktivním účastníkem politiky pojištění vkladů. Investor, který investuje své vlastní finance do společnosti, chce mít jistotu, že jeho investice budou chráněny před rizikem okolností vyšší moci, jako jsou politické krize a občanské války v zemi, do které investice směřuje; Riziko znárodnění podniku, do jehož vývoje byl investován peněžní aktiv; Prudký pokles HDP země, zvýšení inflace, neuspokojivý stav platební bilance, porušení podmínek investiční dohody a mnoho dalšího. Při investování do Onward Capital jste chráněni před těmito riziky a ujistí v bezpečnosti svých investic.

INVESTUJ DO ZELENÉ BUDOUCNOSTI LIDSTVA!

Nejlepší technologie pro ochranu životního prostředí a stabilizaci klimatu ve službách každého z našich partnerů a investorů.

Na základě svého technologického potenciálu a využití svých inovativních schopností poskytuje naše společnost svým klientům ty nejlepší možnosti pro investiční účast s maximálním ziskem.

INVESTIČNÍ PLÁNY SPOLEČNOSTI

APLIKACE ONWARD CAPITAL NA GOOGLE PLAY!

REGISTRACE

PREZENTACE ONWARD CAPITAL V ČEŠTINĚ SOUBOR PDF

https://onward.capital/img/documents/Onward%20Presentation%20(cz).pdf

WEB ONWARD CAPITAL JE PLNĚ V ČEŠTINĚ!

Tisková konference s generálním ředitelem Oscarem Finniganem.   

S PŘEKLADEM DO ČEŠTINY.

JAK TO FUNGUJE - MARKETING

PROJEKT SPOLEHLIVĚ VYLÁCÍ .

Vklad lze provést přes peněženku Perfekt Money, nebo kryptoměnoy Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH).

Výběr lze provádět denně, na peněženku Perfect Money,nebo  kryptoměny Bitcoin (BTC), Ethereum(ETH).

 Je zde i směnárna! TOP!


REGISTROVAT ZDE:

https://onward.capital/cz/register?ref=7AIFsV7S6Z7vnba

PŘI REGISTRACI SE VÁM VYGENERUJE  PINKOD

BUDE I UVEDEN V REGISTRAČNÍM EMAILU.

DOBŘE SI HO USCHOVEJTE!

SLOUŽÍ PŘI VÝBĚRECH A ZMĚNÁCH V BACKOFFICE !! 

Po úspěšné registraci a provedení vkladu Vám bude ihned vyplaceno 25 %  z mé provize.

Používám peněženku WIREX s kartou,kde si mohu crypto směnit,a následně vybrat hotovost kdekoliv na světě  z bankomatu.