FIFA GIANTS LIMITED

FIFA GIANTS LIMITED byla ve Velké Británii zaregistrována 23. června 2015 pod registračním číslem 09653562. Již pět let působí FIFA GIANTS LIMITED v oblasti generování příjmů ze sportovního sázení, podle strategie arbitrážních situací mezi bookmakery.

Mnoholeté zkušenosti sportovních obchodníků společnosti, vývoj vlastního softwaru, ukázaly vynikající výsledky. To umožňuje společnosti FIFA GIANTS LIMITED dlouhodobě přijímat zaručené zisky.

Máme jedinečný vývoj v oblasti IT, který nám umožňuje poskytovat našim partnerům vysokou úroveň zisku a strategie sportovního arbitráže zaručuje zisk bez rizika ztráty finančních prostředků investorů.

JAK ZAČÍT VYDĚLÁVAT PENÍZE?

1.Pečlivě si prostudujte informace o spolehlivosti společnosti a běžné otázky v sekci OTÁZKY.

2.Klikněte na tlačítko REGISTROVAT a vyplňte všechna požadovaná pole. Poté budete mít svůj osobní účet.

3.V sekci BALANCE vkládejte prostředky způsobem, který vám vyhovuje.

4.Získejte zisk každých 24 hodin,který můžete okamžitě vybrat!

INVESTOVAT MŮŽEŠ DO 3 INVESTIČNÍCH PLÁNŮ !

VYBER SI JEDNU Z PLATEBNÍCH MOŽNOSTÍ !

FIFA GIANTS LIMITED poskytuje každému registrovanému uživateli příležitost účastnit se přidruženého programu, a to i při minimálním vkladu. Program umožňuje každému účastníkovi vydělávat a přijímat odměny za pozvané partnery. Vydělané peníze lze vybrat nebo použít k doplnění vkladu.  8% 2% 1%

Získej bonus! Získej bonus! Získej bonus!

BONUS

Vážení uživatelé. Naše společnost pro vás připravila spoustu zajímavých bonusů, bonusy zahrnují peněžní ceny, je velmi snadné získat bonus, k tomu stačí splnit jeden nebo několik navržených úkolů, nezabere vám to mnoho času, ale dostanete dobrá cena, bonusy jsou snadné a zajímavé zároveň úkoly.

Bonus 1. Cena 20 - 1 000 rublů.

Podmínka: záznam videa.

Požadavek: 1. Video musí být vysoce kvalitní.

2. Kanál musí mít alespoň 500 předplatitelů.

3. Mějte aktivní vklad jakékoli částky.

Chcete-li získat cenu, budete potřebovat odkaz na video a vaše přihlašovací jméno v projektu, abyste mohli posílat videa na e-mail

fifa.company@yandex.ru

Náš tým vaše video zkontroluje a poskytne vám velkorysý bonus k vyvážení platformy.

Ověření trvá 1-48 hodin.

-------------------------------------------------- ---------------------------

Bonus 2. Cena 5 - 200 rublů. Předpoklad: zveřejnění příspěvku o platformě v kterékoli ze sociálních sítí

Například ve vaší skupině na Facebooku nebo na osobní stránce.

Požadavek: 1. Popis se musí shodovat s informacemi o webu.

2. Popis by měl obsahovat váš odkaz na doporučení.

Chcete-li získat cenu, musíte poslat odkaz na tuto zprávu poštou.

fifa.company@yandex.ru

Ověření trvá 1-48 hodin.

CERTIFIKÁT SPOLEČNOSTI.

O SPOLEČNOSTI

FIFA GIANTS LIMITED byla ve Velké Británii zaregistrována 23. června 2015 pod registračním číslem 09653562. Již několik let se FIFA GIANTS LIMITED specializuje na trh sportovních sázek prostřednictvím arbitráží mezi bookmakery. Dlouhodobá práce sportovních obchodníků společnosti ukázala úspěch a ziskovost této strategie, která umožňuje FIFA GIANTS LIMITED dlouhodobě získávat stálý zisk.
V roce 2019 bude rozhodnuto o spuštění online platformy FIFA GIANTS LIMITED, jejímž prostřednictvím společnost plánuje přilákat finanční prostředky od soukromých investorů. Po 3 letech úspěšné samostatné práce společnost provádí další fázi vývoje, která zvýší investiční fond, čímž společnosti a jejím investorům přinese oboustranně výhodný zisk.
FIFA GIANTS LIMITED neprovádí jiné typy sportovních sázek, s výjimkou arbitrážních situací (surebets), neinvestuje ani neuchovává peníze v jiných investičních fondech a nevykonává žádnou jinou činnost kromě sportovní arbitráže. Společnost rozděluje více než 85% denního zisku mezi své investory na dobu obratu fondů investorů v systému.
Platforma FIFA GIANTS LIMITED umožňuje nezávisle vydělávat na sportovním arbitráži pomocí údajů o sázkových sázkách, které každý partner naší společnosti obdrží po registraci na svůj osobní účet. Nebo může převést své prostředky na profesionální sportovní obchodníky a získat denní návratnost investované částky.
K dnešnímu dni je náš aktuální týdenní obrat přes 200 000 USD, s čistým denním příjmem 5 až 20% prostředků v oběhu. Tým se skládá ze dvou vedoucích odborníků, šesti specialistů na obchodování na plný úvazek a vzdálených obchodníků, jejichž počet se bude s růstem investičního fondu společnosti zvyšovat.
V naší práci používáme různé veřejně dostupné nástroje, jako jsou skenery sázení na betbet (PositiveBet.com, Surebet.com, Allbestbets.ru, Betspan.ru a další), stejně jako uzavřené skenery pro běžné použití, často je používáme pro práci s předplatným vidličky. Používáme také vlastní vývoj softwaru, včetně různých automatů, které vám umožňují podávat sázky v automatickém režimu.
Jsme hrdí na naši samostatně vyvinutou strategii, která umožňuje našim specialistům pracovat s live surebety bez jakýchkoli skenerů. Tato metoda desetinásobně zvyšuje limity sázek, zvyšuje se rychlost práce, roste ziskovost a co je nejdůležitější, vyhýbáme se všem nevýhodám, které brání mnoha obchodníkům zapojeným do sportovní arbitráže v práci (ne velké limity sázek, snižování limitů, blokování účtů atd.)
Vytvořili jsme tým odborníků, který nabízí obrovské příležitosti pro růst společnosti a blahobyt našich investorů. Máme jedinečný vývoj, který nám umožňuje zajistit správnou úroveň zisku pro naše partnery, a strategie sportovního arbitráže, kterou používáme při naší práci, zaručuje zisk bez rizika ztráty finančních prostředků investorů.

JAK TO FUNGUJE

Obchodování se sportovní arbitráží, situace arbitráží, strategie sázení na jistotu, co to je?
Jedná se o strategii sázení, při které hráč sází na stejnou událost v různých sázkových kancelářích, ale na vzájemně se vylučující výsledky a šance na tyto výsledky jsou přidány tak, aby měl hráč zaručený zisk v jakémkoli scénáři. To znamená, že bez ohledu na to, jak týmy hrají, získáte zaručený zisk, toto je jediná strategie sázení na obě strany, která dnes existuje.
Odkud pocházejí vidličky?
Toto je obvyklá soutěž mezi bookmakery, čím vyšší je koeficient bookmakera, ve srovnání s ostatními bookmakery na akci, tím více zákazníků. Nebo mohou existovat různé názory. Každý bookmaker má své vlastní Expert Advisors, kteří tvoří počáteční kurzy a názory na stejnou událost se mohou lišit atd.
Tento typ sportovního sázení existuje od vzniku prvních kanceláří sázkových kanceláří a právem se etabloval jako způsob vydělávání peněz, který je výhodný pro všechny. Sázení na jistotu je stejně přirozené jako sportovní sázení. S příchodem internetových technologií získal tento typ výdělků zcela odlišné měřítka a příležitosti, které naše společnost využívá na 100%.
Tato strategie je k dispozici všem, ale pro nepřipraveného člověka může být docela obtížná. Pokud je tento způsob výdělku používán profesionálem, je schopen přinést ohromující výsledky.
Jak to funguje?
Řekněme, že jsme vsadili 1000 $. Tato arbitrážní situace přinese 9% investované částky.
V první sázkové kanceláři jsme vsadili na tým A, na skutečnost, že v zápase padnou více než dva góly (celkem přes 2,5) kurz 1,9 - 558 $
Ve druhé sázkové kanceláře jsme vsadili na tým B , že v zápase padnou méně než dva góly (celkem do 2,5) koeficient 2,4 - 442 $
Nyní, bez ohledu na to, jak týmy hrají, v každém případě získáme zaručenou výhru 1060 $, čistý zisk bude 60 $, což je 6% z částky sázky. Takové sázky mohou být ziskové velmi rychle, za hodinu, třicet minut nebo dokonce za minutu.